KP1830110011
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: KP1830110011
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP FILM 100PF 1% 100VDC RADIAL
Datasheets: KP1830110011.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of KP1830110011
Part Number KP1830110011 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP FILM 100PF 1% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 75019 pcs Data sheet KP1830110011.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
KP1601500000G
KP1601500000G
Manufacturers: Anytek (Amphenol Anytek)
Description: 635 TB RIS CLA INTERLACE
In stock: 22428 pcs
Download: KP1601500000G.pdf
RFQ
KP1830110011D
KP1830110011D
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: CAP FILM 100PF 1% 100VDC RADIAL
Download: KP1830110011D.pdf
RFQ
Description: 635 TB RIS CLA FRONT/ROW
Download: KP1601520000G.pdf
KP1830110013
KP1830110013
Description: CAP FILM 100PF 2.5% 100VDC RAD
Download: KP1830110013.pdf
KP1830110011W
KP1830110011W