CDR31BP160BJZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP160BJZPAT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CDR31BP160BJZPAT
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP CER 16PF 100V 5% BP 0805
Datasheets: CDR31BP160BJZPAT.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of CDR31BP160BJZPAT
Part Number CDR31BP160BJZPAT Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 16PF 100V 5% BP 0805 Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant