A124M20X7RF5UAA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
A124M20X7RF5UAA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: A124M20X7RF5UAA
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP CER 0.12UF 50V X7R AXIAL
Datasheets: A124M20X7RF5UAA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
12000 pcs
  • Message
Specifications of A124M20X7RF5UAA
Part Number A124M20X7RF5UAA Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 0.12UF 50V X7R AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 946894 pcs Data sheet A124M20X7RF5UAA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
A1245LUA-I2-T
A1245LUA-I2-T
Manufacturers: Allegro MicroSystems, LLC.
Description: MAGNETIC SWITCH LATCH 3SIP
In stock: 140324 pcs
Download: A1245LUA-I2-T.pdf
RFQ
A124K20X7RF5UAA
A124K20X7RF5UAA
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: CAP CER 0.12UF 50V X7R AXIAL
Download: A124K20X7RF5UAA.pdf
RFQ
A125-G
A125-G
Manufacturers: Astro Tool Corp.
Description: CRIMP TOOL 24 AWG
In stock: 934 pcs
Download: A125-G.pdf
A125
A125
Description: TOOL HAND CRIMPER SIDE ENT RATCH
In stock: 285 pcs
Download:
A12503RNCB
A12503RNCB
Manufacturers: C&K
Description: SWITCH ROTARY 8POS 0.4VA 20V
Download: A12503RNCB.pdf
A1245LUA-I1-T
A1245LUA-I1-T
Download: A1245LUA-I1-T.pdf
A1250
A1250
Description: GAGE
In stock: 226 pcs
Download:
A12503MNZBF
A12503MNZBF
Manufacturers: C&K
Download: A12503MNZBF.pdf
A124M20X7RF5TAA
A124M20X7RF5TAA
Download: A124M20X7RF5TAA.pdf
Manufacturers: TPI (Test Products International)
Description: A124 PLUS A120 HOOK
A1245LLHLX-I2-T
A1245LLHLX-I2-T
Description: MAGNETIC SWITCH LATCH SOT23-3
Download: A1245LLHLX-I2-T.pdf
A124K20X7RF5TAA
A124K20X7RF5TAA
Download: A124K20X7RF5TAA.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year