299D104X9035AB1E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 299D104X9035AB1E3
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP TANT 0.1UF 10% 35V RADIAL
Datasheets: 299D104X9035AB1E3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 299D104X9035AB1E3
Part Number 299D104X9035AB1E3 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP TANT 0.1UF 10% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant