EK60BV020
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
EK60BV020 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: EK60BV020
Manufacturer/Brand: EasyBraid Co.
Product description BEVEL 2.00MM
Datasheets:
  • Message
Specifications of EK60BV020
Part Number EK60BV020 Manufacturer EasyBraid Co.
Description BEVEL 2.00MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5916 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
EK60
EK60
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC