B825620B977K882
EPCOSEPCOS
EPCOS
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B825620B977K882
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP FILM 970UF 10% 880VDC
Datasheets:
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 568 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 568 pcs
Reference Price (In US Dollars)
12 pcs
  • Message
Specifications of B825620B977K882
Part Number B825620B977K882 Manufacturer EPCOS
Description CAP FILM 970UF 10% 880VDC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant