B82464A2153K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82464A2153K
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 15UH 2.05A 98 MOHM SMD
Datasheets: B82464A2153K.pdf
  • Message
Specifications of B82464A2153K
Part Number B82464A2153K Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 15UH 2.05A 98 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant