B82442A1394J000
EPCOSEPCOS
B82442A1394J000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82442A1394J000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 390UH 130MA 4.64 OHM
Datasheets: B82442A1394J000.pdf
  • Message
Specifications of B82442A1394J000
Part Number B82442A1394J000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 390UH 130MA 4.64 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant