B82432A1153J000
EPCOSEPCOS
B82432A1153J000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82432A1153J000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED INDUCT 15UH 280MA 1.25 OHM
Datasheets: B82432A1153J000.pdf
  • Message
Specifications of B82432A1153J000
Part Number B82432A1153J000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED INDUCT 15UH 280MA 1.25 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant