B82422T3390K000
EPCOSEPCOS
B82422T3390K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82422T3390K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 39NH 450MA 190 MOHM
Datasheets: B82422T3390K000.pdf
  • Message
Specifications of B82422T3390K000
Part Number B82422T3390K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 39NH 450MA 190 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant