B43511A9687M87
Product Overview
Part Number: B43511A9687M87
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Datasheets: B43511A9687M87.pdf
Reference Price (In US Dollars)
144 pcs
  • Message
Specifications of B43511A9687M87
Part Number B43511A9687M87 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant