B43511A9477M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B43511A9477M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Datasheets: B43511A9477M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
240 pcs
  • Message
Specifications of B43511A9477M000
Part Number B43511A9477M000 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant