B43501B3567M62
Product Overview
Part Number: B43501B3567M62
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP
Datasheets: B43501B3567M62.pdf
Reference Price (In US Dollars)
320 pcs
  • Message
Specifications of B43501B3567M62
Part Number B43501B3567M62 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant