B43501B3337M
Product Overview
Part Number: B43501B3337M
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP
Datasheets: B43501B3337M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
520 pcs
  • Message
Specifications of B43501B3337M
Part Number B43501B3337M Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 25713 pcs Data sheet B43501B3337M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
B43501B3227M60
B43501B3227M60
Manufacturers: EPCOS
Description: CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
In stock: 26154 pcs
Download: B43501B3227M60.pdf
RFQ
B43501B3337M60
B43501B3337M60
Manufacturers: EPCOS
Description: CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP
Download: B43501B3337M60.pdf
RFQ
B43501B3337M62
B43501B3337M62
Download: B43501B3337M62.pdf
B43501B3227M80
B43501B3227M80
Download: B43501B3227M80.pdf
B43501B3337M67
B43501B3337M67