B43501B3227M007
Product Overview
Part Number: B43501B3227M007
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Datasheets: B43501B3227M007.pdf
Reference Price (In US Dollars)
320 pcs
  • Message
Specifications of B43501B3227M007
Part Number B43501B3227M007 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant