B43501B2158M062
Product Overview
Part Number: B43501B2158M062
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Datasheets: B43501B2158M062.pdf
Reference Price (In US Dollars)
240 pcs
  • Message
Specifications of B43501B2158M062
Part Number B43501B2158M062 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant