B43501A9687M67
Product Overview
Part Number: B43501A9687M67
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Datasheets: B43501A9687M67.pdf
Reference Price (In US Dollars)
240 pcs
  • Message
Specifications of B43501A9687M67
Part Number B43501A9687M67 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant