ECS-240-20-4
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-240-20-4 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ECS-240-20-4
Manufacturer/Brand: ECS Inc. International
Product description CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF T/H
Datasheets: 1.ECS-240-20-4.pdf2.ECS-240-20-4.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of ECS-240-20-4
Part Number ECS-240-20-4 Manufacturer ECS Inc. International
Description CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF T/H Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 150290 pcs Data sheet 1.ECS-240-20-4.pdf2.ECS-240-20-4.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ECS-240-20-33-TR
ECS-240-20-33-TR
Manufacturers: ECS Inc. International
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
In stock: 87141 pcs
Download: ECS-240-20-33-TR.pdf
RFQ
ECS-240-20-33-DU-TR
ECS-240-20-33-DU-TR
Download: ECS-240-20-33-DU-TR.pdf
RFQ
ECS-240-20-4X
ECS-240-20-4X
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF T/H
Download: ECS-240-20-4X.pdf
ECS-240-20-5G3XDS-TR
ECS-240-20-5G3XDS-TR
Download: ECS-240-20-5G3XDS-TR.pdf
ECS-240-20-5P-TR
ECS-240-20-5P-TR
Download: ECS-240-20-5P-TR.pdf
ECS-240-20-4XDN
ECS-240-20-4XDN
Download: ECS-240-20-4XDN.pdf
ECS-240-20-4VX
ECS-240-20-4VX
Download: ECS-240-20-4VX.pdf
ECS-240-20-30B-AGL-TR
ECS-240-20-30B-AGL-TR
Description: CRYSTAL 24MHZ 20PF SMD
Download: ECS-240-20-30B-AGL-TR.pdf
ECS-240-20-30B-TR
ECS-240-20-30B-TR
Manufacturers: ECS Inc.
Download: ECS-240-20-30B-TR.pdf
ECS-240-20-4DN
ECS-240-20-4DN
Download: ECS-240-20-4DN.pdf
ECS-240-20-33-CKM-TR
ECS-240-20-33-CKM-TR
Download: ECS-240-20-33-CKM-TR.pdf
ECS-240-20-30B-DU
ECS-240-20-30B-DU
Download: ECS-240-20-30B-DU.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year