ECS-110.5-20-1X
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-110.5-20-1X Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ECS-110.5-20-1X
Manufacturer/Brand: ECS Inc. International
Product description CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H
Datasheets: 1.ECS-110.5-20-1X.pdf2.ECS-110.5-20-1X.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of ECS-110.5-20-1X
Part Number ECS-110.5-20-1X Manufacturer ECS Inc. International
Description CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 151597 pcs Data sheet 1.ECS-110.5-20-1X.pdf2.ECS-110.5-20-1X.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ECS-110.5-20-19A-TR
ECS-110.5-20-19A-TR
Manufacturers: ECS Inc. International
Description: CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
In stock: 31327 pcs
Download: ECS-110.5-20-19A-TR.pdf
RFQ
ECS-110.5-18-9
ECS-110.5-18-9
Description: CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF T/H
Download: ECS-110.5-18-9.pdf
RFQ
Description: CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H