52-571.F22A
EAOEAO
EAO
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 52-571.F22A
Manufacturer/Brand: EAO
Product description SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MAIN
Datasheets: 52-571.F22A.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of 52-571.F22A
Part Number 52-571.F22A Manufacturer EAO
Quantity Available 1990 pcs Data sheet 52-571.F22A.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
52-574.F22A
52-574.F22A
Manufacturers: EAO
Description: SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MOM
In stock: 1781 pcs
Download:
RFQ
Manufacturers: EAO
Description: SELECTOR SWITCH 2 POSITIONS MAIN
Download: 52-475.036.pdf
RFQ
Manufacturers: Aries Electronics, Inc.
Description: SOCKET ADAPTER PLCC TO 52PGA
Download: 52-505-110.pdf
Description: CONN SCKT INSERT PLATE FOR PLCC
Download: 52-572.F22A.pdf
52-476
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: WR COMB LNG 12PT 26MM SATIN
Download:
52-619A
52-619A
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: 14PC TOOL ROLL ARM BRANDED
Download: 52-574.022A.pdf
Description: CONN SOCKET PLCC ZIF 52POS GOLD
Description: SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MAIN
Download: 52-573.022A.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year