45-320.2N12
EAOEAO
EAO
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 45-320.2N12
Manufacturer/Brand: EAO
Product description ILLUMINATION ELEMENT BASE MOUNTI
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 45-320.2N12
Part Number 45-320.2N12 Manufacturer EAO
Description ILLUMINATION ELEMENT BASE MOUNTI Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 2268 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: EAO
Description: ENCLOSURE 1 MOUNTING HOLE YELLOW
In stock: 5695 pcs
Download:
RFQ
Manufacturers: EAO
Description: CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM
In stock: 487 pcs
Download:
RFQ
45-320.2N16
45-320.2N16
Description: ILLUMINATION ELEMENT BASE MOUNTI
45-320.2H16
45-320.2H16
45-320.2J11
45-320.2J11
45-320.2N18
45-320.2N18
Manufacturers: GC Electronics
Description: CBL POWER SPLIT 12"
Download: 45-4104.pdf
45-320.2H18
45-320.2H18
45-320.2J16
45-320.2J16
45-320.2J12
45-320.2J12
45-320.2N11
45-320.2N11
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year