18-081.0052L
EAOEAO
EAO
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 18-081.0052L
Manufacturer/Brand: EAO
Product description INDICATOR RED FOR FLUSH MOUNTING
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 18-081.0052L
Part Number 18-081.0052L Manufacturer EAO
Description INDICATOR RED FOR FLUSH MOUNTING Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 6103 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Aries Electronics, Inc.
Description: 0625 PIN-LINE HDR SCRW MACH CONT
In stock: 8171 pcs
Download: 18-0625-51.pdf
RFQ
Manufacturers: EAO
Description: INDICATOR WITH 1 CHIP LED, FLUSH
Download:
RFQ
Manufacturers: EAO
Download:
Download: 18-0625-31.pdf
Description: INDICATOR WITH 1 CHIP LED FOR FL
18-10
Manufacturers: Ohmite
Description: MTG.BRACKETS D77182 PACK OF 10
Description: DECI-CENTER JUMPERS 18POS
18-082.0052L
18-082.0052L
Description: INDICATOR RED FOR FLUSH MOUNTING
Description: INDICATOR YELLOW FOR FLUSH MOUNT
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year