2-5700-IG1-P10-2.7A
E-T-AE-T-A
E-T-A
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 2-5700-IG1-P10-2.7A
Manufacturer/Brand: E-T-A
Product description CIR BRKR THRM 2.7A 250VAC 50VDC
Datasheets: 2-5700-IG1-P10-2.7A.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10 pcs
  • Message
Specifications of 2-5700-IG1-P10-2.7A
Part Number 2-5700-IG1-P10-2.7A Manufacturer E-T-A
Description CIR BRKR THRM 2.7A 250VAC 50VDC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant