FK1300011
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK1300011 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FK1300011
Manufacturer/Brand: Diodes Incorporated
Product description OSCILLATOR XO 13.000MHZ CMOS SMD
Datasheets: FK1300011.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of FK1300011
Part Number FK1300011 Manufacturer Diodes Incorporated
Description OSCILLATOR XO 13.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 18649 pcs Data sheet FK1300011.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
FK13AEIHI0.032768-T3
FK13AEIHI0.032768-T3
Manufacturers: Fox Electronics
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
In stock: 99033 pcs
Download: FK13AEIHI0.032768-T3.pdf
RFQ
FK122EIHM0.032768-T3
FK122EIHM0.032768-T3
Manufacturers: Fox Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Download: FK122EIHM0.032768-T3.pdf
RFQ
FK12M
FK12M
Manufacturers: TPI (Test Products International)
Description: HEAVY-DUTY PENETRATION PROBE
Download: FK12M.pdf
FK135EIHM0.032768-T3
FK135EIHM0.032768-T3
Download: FK135EIHM0.032768-T3.pdf
FK1430004
FK1430004
Manufacturers: Diodes Incorporated
Description: OSCILLATOR XO 14.318MHZ CMOS SMD