MMB25-050RD1
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MMB25-050RD1
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description CONN RACK/PANEL 50POS 5A
Datasheets: MMB25-050RD1.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
6 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of MMB25-050RD1
Part Number MMB25-050RD1 Manufacturer Dale / Vishay
Description CONN RACK/PANEL 50POS 5A Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 1328 pcs Data sheet MMB25-050RD1.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MMB2G-G
MMB2G-G
Manufacturers: Comchip Technology
Description: DIODE BRIDGE RECTIFIER
In stock: 4641 pcs
Download: MMB2G-G.pdf
RFQ
MMB25-0501G1
MMB25-0501G1
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: CONN RACK/PANEL 50POS 5A
Download: MMB25-0501G1.pdf
RFQ
MMB4G-G
MMB4G-G
Download: MMB4G-G.pdf
MMB25-0441J1
MMB25-0441J1
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: CONN RACK/PANEL 44POS 5A
Download: MMB25-0441J1.pdf
MMB4G-HF
MMB4G-HF
Download: MMB4G-HF.pdf
MMB50A-1
MMB50A-1
Manufacturers: Cosel
Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V
Download: MMB50A-1.pdf
MMB25-0441K1
MMB25-0441K1
Download: MMB25-0441K1.pdf
MMB2G-HF
MMB2G-HF
Download: MMB2G-HF.pdf
Download: MMB25-0501J1.pdf
MMB25-050
MMB25-050
Download: MMB25-050.pdf
Download: MMB25-0501K1.pdf
MMB50A-1-C
MMB50A-1-C
Manufacturers: Cosel
In stock: 760 pcs
Download: MMB50A-1-C.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year