MMB25-044
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MMB25-044
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description CONN RACK/PANEL 44POS 5A
Datasheets: MMB25-044.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
9 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of MMB25-044
Part Number MMB25-044 Manufacturer Dale / Vishay
Description CONN RACK/PANEL 44POS 5A Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 2048 pcs Data sheet MMB25-044.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MMB25-0441J1
MMB25-0441J1
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: CONN RACK/PANEL 44POS 5A
In stock: 1371 pcs
Download: MMB25-0441J1.pdf
RFQ
MMB25-0501J1
MMB25-0501J1
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: CONN RACK/PANEL 50POS 5A
Download: MMB25-0501J1.pdf
RFQ
MMB25-0441K1
MMB25-0441K1