IMC1812RQ2R2J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ2R2J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ2R2J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 2.2UH 380MA 700 MOHM
Datasheets: IMC1812RQ2R2J.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812RQ2R2J
Part Number IMC1812RQ2R2J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 2.2UH 380MA 700 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant