CRCW06031R10JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06031R10JNEA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW06031R10JNEA
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 1.1 OHM 5% 1/10W 0603
Datasheets: CRCW06031R10JNEA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
20000 pcs
25000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW06031R10JNEA
Part Number CRCW06031R10JNEA Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 1.1 OHM 5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 31634591 pcs Data sheet CRCW06031R10JNEA.pdf
Related Products
CRCW06031R13FKEA
CRCW06031R13FKEA
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 1.13 OHM 1% 1/10W 0603
In stock: 17487726 pcs
Download: CRCW06031R13FKEA.pdf
RFQ
CRCW06031R10JNEB
CRCW06031R10JNEB
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 1.1 OHM 5% 1/10W 0603
Download: CRCW06031R10JNEB.pdf
RFQ
CRCW06031R10JNEAHP
CRCW06031R10JNEAHP
Description: RES SMD 1.1 OHM 5% 1/4W 0603
Download: CRCW06031R10JNEAHP.pdf
CRCW06031R10FKEAHP
CRCW06031R10FKEAHP
Description: RES SMD 1.1 OHM 1% 1/4W 0603
Download: CRCW06031R10FKEAHP.pdf
CRCW06031R10JNEAC
CRCW06031R10JNEAC
Description: RES 1.1 OHM 5% 1/10W 0603