CRCW06031R10FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06031R10FKEAC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW06031R10FKEAC
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES 1.1 OHM 1% 1/10W 0603
Datasheets: CRCW06031R10FKEAC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
60000 pcs
125000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW06031R10FKEAC
Part Number CRCW06031R10FKEAC Manufacturer Dale / Vishay
Description RES 1.1 OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 7733733 pcs Data sheet CRCW06031R10FKEAC.pdf
Related Products
CRCW06031R07FKEAHP
CRCW06031R07FKEAHP
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 1.07 OHM 1% 1/4W 0603
In stock: 4746417 pcs
Download: CRCW06031R07FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW06031R10FKEA
CRCW06031R10FKEA
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 1.1 OHM 1% 1/10W 0603