CRCW040273R2FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040273R2FKEDC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW040273R2FKEDC
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES 73.2 OHM 1% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW040273R2FKEDC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
60000 pcs
100000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW040273R2FKEDC
Part Number CRCW040273R2FKEDC Manufacturer Dale / Vishay
Description RES 73.2 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 31920301 pcs Data sheet CRCW040273R2FKEDC.pdf
Related Products
CRCW040273K2FKED
CRCW040273K2FKED
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 73.2K OHM 1% 1/16W 0402
In stock: 24016520 pcs
Download: CRCW040273K2FKED.pdf
RFQ
CRCW040273R2FKTD
CRCW040273R2FKTD
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 73.2 OHM 1% 1/16W 0402
Download: CRCW040273R2FKTD.pdf
RFQ
CRCW040273R2FKED
CRCW040273R2FKED