CRCW0402715RFKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0402715RFKED Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW0402715RFKED
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 715 OHM 1% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW0402715RFKED.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
30000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW0402715RFKED
Part Number CRCW0402715RFKED Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 715 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 23666960 pcs Data sheet CRCW0402715RFKED.pdf
Related Products
CRCW0402715KFKEDHP
CRCW0402715KFKEDHP
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 715K OHM 1% 1/5W 0402