CRCW04023R30JNEDIF
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW04023R30JNEDIF
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.3 OHM 5% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW04023R30JNEDIF.pdf
  • Message
Specifications of CRCW04023R30JNEDIF
Part Number CRCW04023R30JNEDIF Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.3 OHM 5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1826882 pcs Data sheet CRCW04023R30JNEDIF.pdf
Related Products
CRCW04023R32FKED
CRCW04023R32FKED
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.32 OHM 1% 1/16W 0402
In stock: 17902863 pcs
Download: CRCW04023R32FKED.pdf
RFQ
CRCW04023R30JNED
CRCW04023R30JNED
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.3 OHM 5% 1/16W 0402