CRCW04023R09FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023R09FKED Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW04023R09FKED
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.09 OHM 1% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW04023R09FKED.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
30000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW04023R09FKED
Part Number CRCW04023R09FKED Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.09 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 23060573 pcs Data sheet CRCW04023R09FKED.pdf
Related Products
CRCW04023R01FNTD
CRCW04023R01FNTD
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.01 OHM 1% 1/16W 0402
In stock: 6861625 pcs
Download: CRCW04023R01FNTD.pdf
RFQ
CRCW04023R09FKEDHP
CRCW04023R09FKEDHP
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.09 OHM 1% 1/5W 0402