CRCW04023M57FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023M57FKEDC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW04023M57FKEDC
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES 3.57M OHM 1% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW04023M57FKEDC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
60000 pcs
100000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW04023M57FKEDC
Part Number CRCW04023M57FKEDC Manufacturer Dale / Vishay
Description RES 3.57M OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 33640977 pcs Data sheet CRCW04023M57FKEDC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CRCW04023M40FKEDC
CRCW04023M40FKEDC
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES 3.4M OHM 1% 1/16W 0402
In stock: 40429323 pcs
Download: CRCW04023M40FKEDC.pdf
RFQ
CRCW04023M57FKED
CRCW04023M57FKED
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.57M OHM 1% 1/16W 0402