CRCW04023K92FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K92FKED Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW04023K92FKED
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.92K OHM 1% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW04023K92FKED.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
30000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW04023K92FKED
Part Number CRCW04023K92FKED Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.92K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 19185022 pcs Data sheet CRCW04023K92FKED.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CRCW04023K90JNEDHP
CRCW04023K90JNEDHP
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.9K OHM 5% 1/5W 0402
In stock: 7003425 pcs
Download: CRCW04023K90JNEDHP.pdf
RFQ
CRCW04023K92FKEDC
CRCW04023K92FKEDC
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES 3.92K OHM 1% 1/16W 0402