P38-10S-04
DaburnDaburn
Daburn
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P38-10S-04
Manufacturer/Brand: Daburn
Product description AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Datasheets: P38-10S-04.pdf
Stock Condition 647 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of P38-10S-04
Part Number P38-10S-04 Manufacturer Daburn
Description AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 647 pcs Data sheet P38-10S-04.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
P38-10SA/22
P38-10SA/22
Manufacturers: Daburn
Description: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
In stock: 635 pcs
Download: P38-10SA/22.pdf
RFQ
P38-10SA-FST
P38-10SA-FST
Manufacturers: Daburn
In stock: 544 pcs
Download: P38-10SA-FST.pdf
RFQ
P38-1-04
P38-1-04
Description: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
In stock: 665 pcs
Download: P38-1-04.pdf
P38-10SA-04
P38-10SA-04
In stock: 731 pcs
Download: P38-10SA-04.pdf
In stock: 732 pcs
Download: P38-1/22.pdf
P38-10S-FST
P38-10S-FST
In stock: 561 pcs
Download: P38-10S-FST.pdf
P38-1-FST
P38-1-FST
In stock: 789 pcs
Download: P38-1-FST.pdf
P38-1
P38-1
In stock: 770 pcs
Download: P38-1.pdf
P38-10S
P38-10S
In stock: 646 pcs
Download: P38-10S.pdf
P38-10SA
P38-10SA
In stock: 634 pcs
Download: P38-10SA.pdf
In stock: 817 pcs
P38-10S/22
P38-10S/22
In stock: 689 pcs
Download: P38-10S/22.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year