265A61-13
Curtis IndustriesCurtis Industries
Curtis Industries
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 265A61-13
Manufacturer/Brand: Curtis Industries
Product description CONN TERM BLK CVR 13POS
Datasheets: 1.265A61-13.pdf2.265A61-13.pdf
Reference Price (In US Dollars)
25 pcs
  • Message
Specifications of 265A61-13
Part Number 265A61-13 Manufacturer Curtis Industries
Description CONN TERM BLK CVR 13POS Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 11266 pcs Data sheet 1.265A61-13.pdf2.265A61-13.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
265A61-17
265A61-17
Manufacturers: Curtis Industries
Description: CONN TERM BLK CVR 17POS
In stock: 10662 pcs
Download: 265A61-17.pdf
RFQ
Description: CONN TERM BLK CVR 18POS