SM-IAC24A
CrydomCrydom
SM-IAC24A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SM-IAC24A
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description AC INPUT MODULE 240V
Datasheets: SM-IAC24A.pdf
  • Message
Specifications of SM-IAC24A
Part Number SM-IAC24A Manufacturer Crydom
Description AC INPUT MODULE 240V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6437 pcs Data sheet SM-IAC24A.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SM-IAC24
SM-IAC24
Manufacturers: Crydom
Description: AC INPUT MODULE 120V
In stock: 5210 pcs
Download: SM-IAC24.pdf
RFQ
SM-IDC24
SM-IDC24
Manufacturers: Crydom
Description: DC INPUT MODULE 24V
Download: SM-IDC24.pdf
RFQ
SM-IDC15D
SM-IDC15D
Download:
SM-GM-MH
SM-GM-MH
Manufacturers: SkyeTek
Description: GEMINI - MH
In stock: 829 pcs
Download:
SM-IAC5E
SM-IAC5E
Description: AC INPUT MODULE 24V
Download: SM-IAC5E.pdf
SM-CAL1
SM-CAL1
Manufacturers: Amprobe
Description: METER SOUND CALIBRATOR
In stock: 370 pcs
Download: SM-CAL1.pdf
SM-IDC15
SM-IDC15
SM-IAC5A
SM-IAC5A
Description: AC INPUT MODULE 240V
Download: SM-IAC5A.pdf
SM-GM-UB
SM-GM-UB
Manufacturers: SkyeTek
Description: GEMINI RFID / NFC MODULE
In stock: 958 pcs
SM-IAC5
SM-IAC5
Download: SM-IAC5.pdf
SM-IAC15
SM-IAC15
SM-IAC15A
SM-IAC15A
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year