HAC60D150
CrydomCrydom
Crydom
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HAC60D150
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description SOLID STATE RELAY 600 V
Datasheets: HAC60D150.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 482 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
  • Message
Specifications of HAC60D150
Part Number HAC60D150 Manufacturer Crydom
Description SOLID STATE RELAY 600 V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 482 pcs Data sheet HAC60D150.pdf
Related Products
HAC830CV-M-A-2-A-2
HAC830CV-M-A-2-A-2
Manufacturers: Micronas
Description: INLINE STRAIGHT LEADS
In stock: 66179 pcs
Download: HAC830CV-M-A-2-A-2.pdf
RFQ
HAC60D150H
HAC60D150H
Manufacturers: Crydom
Description: RELAY SSR CONTACTOR AC 150A 32V
In stock: 551 pcs
Download: HAC60D150H.pdf
RFQ
HAC830CVM
HAC830CVM
Manufacturers: Micronas
Description: TO92UP
In stock: 51933 pcs
Download: HAC830CVM.pdf
HAC60D150H-10
HAC60D150H-10
Manufacturers: Crydom
Description: SOLID STATE RELAY 600 V