HAC60A150
CrydomCrydom
Crydom
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HAC60A150
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description SOLID STATE RELAY 600 V
Datasheets: HAC60A150.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 436 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 436 pcs
  • Message
Specifications of HAC60A150
Part Number HAC60A150 Manufacturer Crydom
Description SOLID STATE RELAY 600 V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 436 pcs Data sheet HAC60A150.pdf
Related Products
HAC60A150-10
HAC60A150-10
Manufacturers: Crydom
Description: SOLID STATE RELAY 600 V
In stock: 482 pcs
Download: HAC60A150-10.pdf
RFQ
HAC60B150-10
HAC60B150-10
Manufacturers: Crydom
In stock: 413 pcs
Download: HAC60B150-10.pdf
RFQ
HAC60B150H
HAC60B150H
In stock: 447 pcs
Download: HAC60B150H.pdf
HAC60A150H
HAC60A150H
Description: RELAY SSR CONTACTOR AC 150A 270V
In stock: 516 pcs
Download: HAC60A150H.pdf
HAC24D150H
HAC24D150H
Description: RELAY SSR CONTACTOR AC 150A 32V
In stock: 547 pcs
Download: HAC24D150H.pdf
HAC24D150
HAC24D150
Description: SOLID STATE RELAY 240 V
In stock: 556 pcs
Download: HAC24D150.pdf
HAC60A150H-10
HAC60A150H-10