HA48110-10
CrydomCrydom
HA48110-10 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HA48110-10
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description SSR RELAY SPST-NO 110A 48-530V
Datasheets: 1.HA48110-10.pdf2.HA48110-10.pdf3.HA48110-10.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 747 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
Reference Price (In US Dollars)
20 pcs
  • Message
Specifications of HA48110-10
Part Number HA48110-10 Manufacturer Crydom
Description SSR RELAY SPST-NO 110A 48-530V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 747 pcs Data sheet 1.HA48110-10.pdf2.HA48110-10.pdf3.HA48110-10.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
HA4812E-10
HA4812E-10
Manufacturers: Crydom
Description: RELAY SSR 530VAC/12A VAC
In stock: 1392 pcs
Download: HA4812E-10.pdf
RFQ
HA48110
HA48110
Manufacturers: Crydom Co.
Description: RELAY SSR 110A 480VAC DC INPUT