D2410K-10
CrydomCrydom
D2410K-10 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: D2410K-10
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description SOLID STATE RELAY 24-280 VAC
Datasheets: D2410K-10.pdf
Reference Price (In US Dollars)
20 pcs
  • Message
Specifications of D2410K-10
Part Number D2410K-10 Manufacturer Crydom
Description SOLID STATE RELAY 24-280 VAC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1912 pcs Data sheet D2410K-10.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
D2410K-B
D2410K-B
Manufacturers: Crydom
Description: SOLID STATE RELAY 24-280 VAC
In stock: 1985 pcs
Download: D2410K-B.pdf
RFQ
D2410FPG-10
D2410FPG-10
Manufacturers: Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Download: D2410FPG-10.pdf
RFQ
D2410F
D2410F
Download: D2410F.pdf
D2410K
D2410K
Download: D2410K.pdf
D24110
D24110
Description: SSR RELAY SPST-NO 110A 24-280V
Download: D24110.pdf
D2410G
D2410G
Description: RELAY SSR 24-280 V
Download: D2410G.pdf
D2410G-B
D2410G-B
Download: D2410G-B.pdf
D2410T
D2410T
Description: RELAY SSR
Download: D2410T.pdf
Download: D24110-10.pdf
D2410-B
D2410-B
Description: SSR RELAY SPST-NC 10A 24-280V
Download: D2410-B.pdf
D2410PG
D2410PG
Download: D2410PG.pdf
Download: D24110PG.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year