CWU2410P-10
CrydomCrydom
CWU2410P-10 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CWU2410P-10
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Datasheets: 1.CWU2410P-10.pdf2.CWU2410P-10.pdf3.CWU2410P-10.pdf
Reference Price (In US Dollars)
20 pcs
  • Message
Specifications of CWU2410P-10
Part Number CWU2410P-10 Manufacturer Crydom
Description SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1921 pcs Data sheet 1.CWU2410P-10.pdf2.CWU2410P-10.pdf3.CWU2410P-10.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CWU2425
CWU2425
Manufacturers: Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
In stock: 1726 pcs
Download: CWU2425.pdf
RFQ
Manufacturers: Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Download: CWU2410.pdf
RFQ
Description: SSR RELAY SPST-NO 50A 24-280V
CWU2425P-10
CWU2425P-10
Download: CWU2425P-10.pdf
CWU2410P
CWU2410P