10LPCV24110
CrydomCrydom
10LPCV24110 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 10LPCV24110
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V
Datasheets: 1.10LPCV24110.pdf2.10LPCV24110.pdf3.10LPCV24110.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 197 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 197 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Message
Specifications of 10LPCV24110
Part Number 10LPCV24110 Manufacturer Crydom
Description SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 197 pcs Data sheet 1.10LPCV24110.pdf2.10LPCV24110.pdf3.10LPCV24110.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
10LSQ68000MEFC36X83
10LSQ68000MEFC36X83
Manufacturers: Rubycon
Description: CAP ALUM 68000UF 20% 10V SCREW
In stock: 6326 pcs
Download: 10LSQ68000MEFC36X83.pdf
RFQ
10LL4
10LL4
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: SYRINGE PLUNGER 10CC
In stock: 368526 pcs
Download:
RFQ
10LL2M
10LL2M
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: STOPPER 10CC MANUAL 1000/PK
In stock: 342 pcs
Download:
10LPCV2425
10LPCV2425
Manufacturers: Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 20-300V
In stock: 221 pcs
Download: 10LPCV2425.pdf
Manufacturers: Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 15A 20-300V