TDL106M035S1D-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TDL106M035S1D-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TDL106M035S1D-F
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL
Datasheets: TDL106M035S1D-F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of TDL106M035S1D-F
Part Number TDL106M035S1D-F Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 31230 pcs Data sheet TDL106M035S1D-F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TDL106M035S1D
TDL106M035S1D
Manufacturers: Cornell Dubilier Electronics
Description: CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL