TDC227K010WSG-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TDC227K010WSG-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TDC227K010WSG-F
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP TANT 220UF 10V 10% RADIAL
Datasheets: TDC227K010WSG-F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of TDC227K010WSG-F
Part Number TDC227K010WSG-F Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP TANT 220UF 10V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant