SLP123M050H4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP123M050H4P3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SLP123M050H4P3
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP
Datasheets: SLP123M050H4P3.pdf
  • Message
Specifications of SLP123M050H4P3
Part Number SLP123M050H4P3 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant