SLP121M450A7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP121M450A7P3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SLP121M450A7P3
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Datasheets: SLP121M450A7P3.pdf
  • Message
Specifications of SLP121M450A7P3
Part Number SLP121M450A7P3 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant