SLP103M063H4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP103M063H4P3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SLP103M063H4P3
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Datasheets: SLP103M063H4P3.pdf
  • Message
Specifications of SLP103M063H4P3
Part Number SLP103M063H4P3 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant