SLP102M220E4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP102M220E4P3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SLP102M220E4P3
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Datasheets: SLP102M220E4P3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SLP102M220E4P3
Part Number SLP102M220E4P3 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant